Trener Personalny Michał Zając Kraków

Co wyróżnia mnie jako trenera personalnego? Dowiedz się, dlaczego warto trenować właśnie ze mną!

MICHAŁ ZAJĄC

Co wyróżnia mnie jako trenera personalnego? Dowiedz się, dlaczego warto trenować właśnie ze mną!

Czas czytania: 3 minuty

Na dobry trening personalny składa się wiele czynników. Jednym z nich będzie niezaprzeczalnie osobowość trenera i jego zaangażowanie w swoją pracę. Chcesz wiedzieć, dlaczego warto trenować właśnie ze mną? Poznaj cechy, które wyróżniają mnie w środowisku krakowskich trenerów personalnych.

Jak wygląda indywidualny trening z trenerem Michałem Zającem?

Dlaczego stawiam na indywidualne programy treningowe?

Decydując się na współpracę ze mną, możesz mieć pewność, że nie zmarnuję Twojego czasu. W swojej pracy stawiam bowiem na pełną optymalizację treningów, co z kolei rzutuje na ich szybkie rezultaty i pokazuje, że ciężka praca, włożona w kolejne sekwencje, z pewnością nie idzie na marne. Wszystkie działania dostosuję do poziomu Twojej sprawności. Ćwicząc ze mną, nie musisz więc obawiać się zarówno kontuzji, jak i spadku motywacji z powodu treningów, przekraczających Twoje możliwości. Nuda na siłowni? Zapomnisz o niej, dążąc pod moim okiem do wyznaczonych sobie celów.

Co jest dla mnie najważniejsze w treningu?

Myślisz, że w mojej pracy najważniejszy będzie Twój sixpack i porządnie wyćwiczony biceps? Jesteś w dużym błędzie! Priorytetem jest dla mnie bowiem zdrowie moich klientów, na które kładę szczególny nacisk, opracowując dla nich indywidualne programy treningowe. W swojej codziennej pracy:

  • podpowiadam, jak zmienić dietę,
  • sugeruję, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie i samopoczucie na co dzień,
  • uczę zdrowych nawyków,
  • dostosowuję ćwiczenia do możliwości osoby, która je wykonuje.

Przede wszystkim jednak czujnie śledzę przebieg treningu, dbając o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, by uchronić ćwiczącego przed groźną w skutkach kontuzją.

Czy warto trenować z trenerem personalnym?

Jakiej atmosfery możesz spodziewać się na treningach?

Jeśli wydaje Ci się, że współpraca z trenerem personalnym opiera się na bezwzględnym rygorze i stale rosnących wymaganiach, ćwiczenia ze mną z pewnością pozwolą Ci zmienić spojrzenie na treningi personalne. Przyjazna atmosfera spotkań to bowiem jeden z moich najważniejszych atutów, dlatego też możesz traktować mnie jak dobrego znajomego z siłowni. Nie oznacza to jednak braku sportowej dyscypliny i motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań. Wprost przeciwnie! Doskonale znam rolę wsparcia motywacyjnego i wprowadzam je do każdego treningu tak, byś wiedział, że Twój wysiłek z czasem przyniesie oczekiwane rezultaty.

Wiedza czy doświadczenie?

Odpowiedź może być tylko jedna – zarówno wiedza, jak i doświadczenie budują mój sukces w pracy z klientem. Swoją wiedzę nabywałem w pełni świadomie, by móc wykorzystać ją na siłowni. Jako specjalista w dziedzinie zdrowia i fitness mogę podpowiedzieć Ci, jak zadbać o zdrowie, a informacje o anatomii i fizjologii wykorzystuję w codziennej pracy. Zdobyte doświadczenie pozwala mi z kolei na tworzenie efektywnych planów treningowych, by razem z Tobą dążyć do sukcesu, który osiągniemy wspólną pracą i zaangażowaniem.

Umów się na indywidualny trening personalny ze mną!