Trener Personalny Michał Zając Kraków

Opinie

MICHAŁ ZAJĄC

Opinie

Klaudia Krzysztofik
Klaudia Krzysztofik
2023-07-18
Super motywator dzięki któremu wreszcie trening nie kojarzy mi się z czymś co muszę zrobić, a przyjemnością;)
Iza Kaczorowska
Iza Kaczorowska
2023-07-18
Człowiek pełen pasji i profesjonalizmu ! Polecam ☺️
Adam Cichociński
Adam Cichociński
2023-07-10
Michał zasługuje na najwyższe pochwały. Jest niesamowicie kompetentny, zaangażowany i inspirujący. Bez względu na to, jakie cele mam, zawsze potrafi dostosować treningi do moich potrzeb i umiejętności. Jego wiedza na temat ćwiczeń i zdrowego stylu życia jest imponująca, zawsze odpowiada na moje pytania i udziela fachowych porad. Ponadto, jego pozytywne podejście i entuzjazm są zaraźliwe i sprawiają, że każda sesja treningowa jest przyjemna i motywująca. Dzięki niemu osiągnąłem niesamowite rezultaty i zdobyłem pewność siebie w dziedzinie fitnessu. Polecam go każdemu, kto szuka profesjonalnego trenera personalnego - nie pożałujesz!
Kamil Dragan
Kamil Dragan
2023-07-10
Pełen profesjonalizm, wiedza i świetne podejście do podopiecznego. Treningi z Michałem są skuteczne, a każdy aspekt jest w pełni omówiony i wyjaśniony.
Asia J
Asia J
2023-06-27
Trenuję już ponad rok z Michałem: dzięki jego zaangażowaniu, motywacji i doborowi ćwiczeń nie tylko jestem w najlepszej formie w życiu, ale też zmieniłam podejście do ruchu per se i zaczęłam znajdować w nim przyjemność zamiast tortur. Michał kładzie bardzo duży nacisk na technikę i dba o bezpieczeństwo każdego treningu, jednocześnie utrzymując przemiła atmosferę- polecam go wszystkim, tak początkującym jak i zaawansowanym i nie mogę się doczekać co jeszcze osiągniemy razem 🙂
Piotr Wozny
Piotr Wozny
2023-06-27
szukasz najlepszego trenera personalnego w okolicy? dobrze trafiles! dzieki Michalowi i systematycznej pracy jestem obecnie w najlepszej formie fizycznej do tej pory - a to wplywa pozytywnie takze na inne sfery zycia. do zobaczenia na silowni!
Olha Voloshko
Olha Voloshko
2023-06-07
Polecam

Cieszę się, że jesteś zainteresowany/a moim podejściem do treningu personalnego. Właściwy wybór trenera to klucz do sukcesu, a ja chciałbym Ci pomóc w podjęciu tej decyzji.

Zachęcam Cię do zapoznania się z opiniami moich klientów, które możesz znaleźć na mojej stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz na różnych platformach recenzyjnych. Są one doskonałym dowodem na moje zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność.

Moje recenzje obejmują szeroki zakres tematów – od indywidualizowanych planów treningowych, poprzez motywację, aż do wsparcia dietetycznego, które oferuję. Moi klienci podkreślają, że dbam o ich cele, dostarczam skuteczne i różnorodne treningi oraz zapewniam stałe wsparcie i motywację.

Pamiętaj, że każdy jest inny i potrzebuje innego podejścia. W moich opiniach zobaczysz, że jestem w stanie dostosować treningi do różnych osób, potrzeb i celów – od utraty wagi, poprzez zwiększenie siły i masy mięśniowej, aż po poprawę ogólnej sprawności i rehabilitację.

Mam nadzieję, że opinie moich klientów dadzą Ci pewność, że jestem właściwą osobą, aby Ci pomóc na Twojej drodze do zdrowia i sprawności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Michał Zając - Trener Personalny