Trener Personalny Michał Zając Kraków

Kilka słów wstępu

Michał Zając

Michał Zając

Nazywam się Michał Zając, od kilku lat mam przyjemność pracować jako trener personalny. Jestem absolwentem AWF w Krakowie. Studia były fundamentem mojego zamiłowania do aktywności fizycznej. Gdybym miał wymienić dwie rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie życia, to byłby to sport oraz relacje z ludźmi. Możliwość pomagania innym w osiąganiu swoich celów sprawia ogromną satysfakcję, ale również wiąże się z odpowiedzialnością. Z mojej strony możecie liczyć na konkrety.

Ile potrwa współpraca, jak rozwiązać Twój problem, w jaki sposób to osiągniemy – odpowiem na te wszystkie pytania na pierwszym spotkaniu, po którym przedstawię Ci konkretny plan działania.

Specjalizacje

Specjalizuje się: 
-trening siłowy
-trening ogólnosprawnościowym dla osób z pracą siedzącą
-trening oparty o wzorce ruchowe
-trening wytrzymałościowy
-przygotowanie motoryczne do sportów amatorskich (bieganie, triathlon, kolarstwo, narciarstwo)

Moje wartości

Jestem zdania, że życia należy doświadczać na każdym szczeblu. W swojej pracy staram się zarazić ludzi aktywnością fizyczną, aby odkrywali i próbowali nowych rzeczy. Czego możecie się spodziewać po pracy ze mną? Pozytywnego nastawienia, miłej atmosfery oraz pełnego zaangażowania. Chciałbym pokazać wam, że aktywność fizyczna może nieść ze sobą ukojenie i być najprzyjemniejszą rzeczą w ciągu dnia. Nieważne z jakich powodów zaczynacie ćwiczyć, dla mnie ważne jest abyście stało się to Waszym nawykiem